10029, ул. Чапаева, 7, г. Житомир

+38-0412-447214 info@bliscom.ua

Телерадіокур’єр, №3 (54) 2007

«…програмно-апаратний комплекс Bliscom Visual Optima, розроблений власним конструкторським бюро. Як вже писав «Телерадіокур’єр» (№1/52, 2007), система призначена для компонування і відтворення динамічних багатовіконних комбінацій (презентацій), оперативної заміни сюжету, формування зображення або відео на відеостіні за допомогою мікшування растрових зображень, відеофайлів, сигналів відеозахоплення, потокової інформації з використанням базових ефектів. Усі необхідні операції відбуваються на сервері відеообробки — головному елементі комплексу.
Поєднання INFINITE з Bliscom Visual Optima було представлено на ХІІІ Київському Міжнародному Телерадіоярмарку, що відбувся у травні 2007 р. На відеостіну виводились сигнали з професійної HDTV-камери (SDI-інтерфейс), побутової відеокамери та сервера. На мультиекрані відвідувачі переглядали водночас кілька відеороліків (один із них у форматі 1080р), фотографії, зображення з камер, інформацію про метеорологічну ситуацію у м.Києві, читали «біжучий рядок».
…інженери-розробники влаштували майстер-клас «Клієнт-серверна архітектура Bliscom Visual Optima», де детально розповіли про комплекс і роботу з ним. Відвідувачі майстер-класу, зокрема з компаній, що посідають визначне місце на українському ринку професійного обладнання, високо оцінили розробки…»