10029, ул. Чапаева, 7, г. Житомир

+38-0412-447214 info@bliscom.ua

Телерадіокур’єр, №1 2008

» Наприкінці жовтня 2007 р. глядачі „Нового каналу” побачили пряму трансляцію декількох улюблених програм з нової студії. Фірмове зелене світло, що просякає крізь декоративні стінки, і сріблясті студійні меблі оточують великий плазмовий дисплей Infinite. Відеорепортажі на його екрані супроводжують доповідь ведучих про гарячі новини.
Комплекс студійної візуалізації включає в себе відуостену Infinite (9 модулів) і програмно-апаратний засіб Bliscom Visual Optima. …
… Комплекс візуалізації побудований за клієнт-серверним принципом. Обробка і підготовка відеосигналу до показу на INFINITE відбувається у серверній частині Bliscom Visual Optima. Використовуючи програмні модулі Bliscom Visual Optima, оператор розробив шаблони відео, за допомогою яких швидко формує відеоконтент у режимі реального часу. З урахуванням екранного розміру INFINITE були створені динамічні заставки з нестандартною розподільчою здатністю HD 1600 х 900, що використовуються у якості тла у телепередачах.
Безвідмовну роботу системи забезпечують два сервери, що працюють синхронно. На INFINITE подається сигнал з одного із них (головного), але у випадку його виходу з ладу комутатор автоматично перемикає відеостіну на другий (резервний). Передбачений і ручний режим перемикання. …
… було завершено розробку додаткового обладнання для обробки відеосигналу – програмно-апаратного комплексу Bliscom Visual Optima. Абсолютно конкурентноспроможний продукт вітчизняного виробництва за рік зарекомендував себе з найкращої сторони і використовується у більшості проектів. …»