10029, ул. Чапаева, 7, г. Житомир

+38-0412-447214 info@bliscom.ua

Общие лицензии

    Адміністрація державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 13.11.2011 року видала товариству з обмеженою відповідальністю «Бліском» ліцензію на проведення наступних видів господарської діяльності: надання послуг в галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису), торгівля криптосистемами і засобами криптографічного захисту інформації (згiдно з перелiком, що визначається Кабінетом Міністрів України).

   Служба безпеки України 29.02.2012 року видала товариству з обмеженою відповідальністю «Бліском» ліцензію на проведення наступних видів господарської діяльності: впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів.

    Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві 09.04.2012 року видала товариству з обмеженою відповідальністю «Бліском» ліцензію на проведення наступних видів господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури:

1. Будівельні та монтажні роботи:

 • Монтаж технологічного устаткування, систем радіо та телебачення, об’єктів зв’язку, об’єктів зв’язку, сигналізації та комунікацій.
 • Виконання пусконалагоджувальних робіт (визначається ліцензіатом за видами технологічного устаткування), систем радіо та телебачення, об’єктів зв’язку, автоматики засобів зв’язку, систем відеоконтролю та спостереження, інформатизаційних систем.

    Клас наслідків (відповідальності) об’єктів будівництва: клас СС2 — середні наслідки.
Умови будіництва — звичайні.

2. Монтаж інженерних мереж

 • Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання.
 • Електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення.
 • Автоматизації і контрольно-вимірювальних приладів.
 • Зв’язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних.
 • Монтаж зовнішніх інженерних мереж, систем, споруд, приладів і засобів вимірювання.
 • Зв’язку сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних.
 • Клас наслідків (відповідальності) інженерних мереж, систем, споруд: клас СС2 — середні наслідки.

    Управління держгіпромнагляду по Житомирській області 17.06.2011 року видала товариству з обмеженою відповідальністю «Бліском» дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки:

 1. Робот із застосуванням ручних електроінструментів.
 2. Роботи на висоті, в тому числі з риштувань, підйомними і підвісними колисками, з механічними підіймачами та автомеханічними драбинами.